Pojízdná, pracovní stolička GOLIAT, sedák s textilním potahem - barva tmavošedá


Popis produktu
Přestavitelná výška sedáku plynovým pístem s plastovou protiprachovou ochranou.
Potah z kvalitní látky BASIC: 100% polyester, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kolečkách z tvrdého plastu.
Parametry
| barva | šedá, tmavá ![]() |
| opěra na nohy | ne |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| povrch sedáku | látka |
| průměr podstavce | 630 mm |
| průměr sedáku | 360 mm |
| výška sedáku max. | 530 mm |
| výška sedáku min. | 395 mm |








