Vysoká pracovní stolička GOLIAT s opěrným kruhem, sedák s textilním potahem - barva černá


Popis produktu
Přestavitelná výška sedáku plynovým pístem s plastovou protiprachovou ochranou.
Potah z kvalitní látky BASIC: 100% polyester, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kluzácích. S výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| povrch sedáku | látka |
| průměr opěrného kruhu | 430 mm |
| průměr podstavce | 630 mm |
| průměr sedáku | 360 mm |
| výška sedáku max. | 785 mm |
| výška sedáku min. | 520 mm |










