Pojízdná, dílenská stolička POLO, sedák z polyuretanu, barva černá

Popis produktu
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedáku dle individuální potřeby.
Materiál sedáku je z měkkého nekluzného polyuretanu černé barvy. Odolný prachu, olejům i rozpouštědlům, lehce omyvatelný (lze i dezinfikovat), nenasáká vodou.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kolečkách z tvrdého plastu.
Parametry
| opěra na nohy | ne |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| povrch sedáku | polyuretan |
| průměr podstavce | 630 mm |
| průměr sedáku | 320 mm |
| výška sedáku max. | 540 mm |
| výška sedáku min. | 410 mm |



