Vysoká dílenská stolička POLO s opěrným kruhem, sedák z polyuretanu, barva černá

Popis produktu
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedáku dle individuální potřeby.
Materiál sedáku je z měkkého nekluzného polyuretanu černé barvy. Odolný prachu, olejům i rozpouštědlům, lehce omyvatelný (lze i dezinfikovat), nenasáká vodou.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kluzácích. S výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem.
Parametry
| opěra na nohy | ano |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| povrch sedáku | polyuretan |
| průměr opěrného kruhu | 430 mm |
| průměr podstavce | 630 mm |
| průměr sedáku | 340 mm |
| výška sedáku max. | 700 mm |
| výška sedáku min. | 520 mm |



