Dílenská stolička VARIANT, sedák z polyuretanu, barva černá

Popis produktu
Mechanika plynového pístu umožňuje lehce nastavovat výšku sedáku, což v kombinaci s ergonomickým tvarem a materiálem sedáku zajistí pohodlnou a bezpečnou oporu při práci. Polyuretanový nekluzný sedák vysoké kvality, odolný prachu, chemikáliím, olejům, rozpouštědlům, neabsorbuje vodu. Pětiramenný kříž z polyamidu se skleněným vláknem je osazen kluzáky.
Parametry
| opěra na nohy | ne |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| povrch sedáku | polyuretan |
| hloubka sedáku | 260 mm |
| průměr podstavce | 630 mm |
| šířka sedáku | 300 mm |
| výška sedáku max. | 620 mm |
| výška sedáku min. | 470 mm |



