Stolička TECHNO s naklápěcím sedákem z polyuretanu, opěrný kruh, barva černá

Popis produktu
Náklon a výška otočného sedáku je díky použité mechanice velmi snadno ovladatelná jednou rukou.
Extra velká sedací plocha z nekluzného polyuretanu vysoké kvality. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům, rozpouštědlům, neabsorbuje vodu, snadno se udržuje, lze jej i dezinfikovat.
Stabilní podstavec z kovového pětiramenného kříže osazeného kluzáky, povrchová úprava černým lakem. Vysoký plynový píst v chromovaném provedení.
S výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem.
Parametry
| opěra na nohy | ano |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| povrch sedáku | polyuretan |
| hloubka sedáku | 320 mm |
| průměr opěrného kruhu | 430 mm |
| průměr podstavce | 630 mm |
| šířka sedáku | 360 mm |
| výška sedáku max. | 760 mm |
| výška sedáku min. | 580 mm |





