Pracovní stolička pro laboratoře LABO, opěrný kruh

Popis produktu
Laboratorní stolička s plynovým pístem s plastovou protiprachovou ochranou, pro plynulé nastavování výšky. Sedák potažen světle šedým PVC s polyuretanovou výplní. Povrch snadno udržovatelný, oděruodolný, vhodný do prostor se zvýšenými nároky na hygienu (laboratoře, farmacie, ordinace, chemický průmysl apod.).
Podstavec stabilní pětiramenný v světle šedé barvě, na kluzacích s chromovaným opěrným kruhem.
Parametry
| barva | šedá, světlá ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | bílý plast |
| povrch sedáku | koženka |
| průměr opěrného kruhu | 430 mm |
| průměr podstavce | 630 mm |
| průměr sedáku | 320 mm |
| výška sedáku max. | 730 mm |
| výška sedáku min. | 550 mm |


