Vysoká dílenská židle STANDARD s opěrným kruhem, chrom

Popis produktu
Sedák a opěradlo z měkkého polyuretanu vysoké kvality, materiál je ve zvýšené míře odolný oděru, působení prachu, chemikálií, olejů a rozpouštědel, netoxický a nenasákavý vodou.
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedadla s velmi jednoduchým ovládáním.
Opěradlo s mechanikou pro nastavení výšky a sklonu.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kluzácích. S výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem.
Parametry
| opěra na nohy | ano |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | černý plast |
| povrch sedáku | polyuretan |
| nosnost | 130 kg |
| hloubka sedáku | 410 mm |
| průměr opěrného kruhu | 450 mm |
| průměr podstavce | 600 mm |
| šířka sedáku | 410 mm |
| výška sedáku max. | 850 mm |
| výška sedáku min. | 540 mm |



