Množstevní sleva
Nízká otočná pracovní židle z bukové překližky
obj. číslo: 100173

2 371,00 Kč bez DPH
2 868,91 Kč s DPH
Cena při nákupu více kusů (bez DPH):
2 252,00 Kč
pro 5 ks a více

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 19 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 297
Popis produktu
Sedák i opěradlo z bukové překližky, omyvatelné a odolné vůči mechanickému poškození.
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedadla.
Parametry
| opěra na nohy | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | lakovaná ocel |
| povrch sedáku | laminovaná překližka |
| nosnost | 130 kg |
| hloubka sedáku | 405 mm |
| šířka sedáku | 405 mm |
| výška sedáku max. | 535 mm |
| výška sedáku min. | 400 mm |





