Vysoká pracovní židle z bukové překližky s podpěrou


Popis produktu
Sedák i opěradlo z bukové překližky, omyvatelné a odolné vůči mechanickému poškození.
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedadla.
Podstavec kovový, černě lakovaný osazen kluzáky. Opěra nohou je výškově stavitelná, opatřena plechovým protiskluzným povrchem s antikorozní úpravou.
Parametry
| opěra na nohy | ano |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | lakovaná ocel |
| povrch sedáku | laminovaná překližka |
| nosnost | 130 kg |
| hloubka sedáku | 405 mm |
| šířka sedáku | 405 mm |
| výška sedáku max. | 815 mm |
| výška sedáku min. | 555 mm |







