Nízká průmyslová židle PRO STANDARD

Popis produktu
Sedák a opěradlo z měkkého nekluzného polyuretanu vysoké kvality, odolný oděru, působení prachu, chemikálií, olejů a rozpouštědel, netoxický a nenasákavý vodou. Materiál lze velmi dobře čistit i dezinfikovat. Ergonomický tvar s plastickou povrchovou úpravou zajišťuje permanentní ventilaci.
Opěradlo s mechanikou pro nastavení výšky a sklonu.
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedadla s velmi jednoduchým ovládáním.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kolečkách z tvrdého plastu.
Parametry
| opěra na nohy | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | černý plast |
| povrch sedáku | polyuretan |
| nosnost | 130 kg |
| hloubka sedáku | 440 mm |
| šířka sedáku | 460 mm |
| výška sedáku max. | 580 mm |
| výška sedáku min. | 400 mm |
bez DPH








