Vysoká průmyslová židle PRO STANDARD s podpěrou, chrom

Popis produktu
Sedák a opěradlo z měkkého nekluzného polyuretanu vysoké kvality, odolný oděru, působení prachu, chemikálií, olejů a rozpouštědel, netoxický a nenasákavý vodou. Materiál lze velmi dobře čistit i dezinfikovat. Ergonomický tvar s plastickou povrchovou úpravou zajišťuje permanentní ventilaci.
Opěradlo s mechanikou pro nastavení výšky a sklonu.
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedadla s velmi jednoduchým ovládáním.
Stabilní pětiramenný kovový podstavec, lakovaný černý, na kluzácích. S výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem.
Parametry
| opěra na nohy | ano |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | lakovaná ocel |
| povrch sedáku | polyuretan |
| nosnost | 130 kg |
| hloubka sedáku | 440 mm |
| průměr opěrného kruhu | 450 mm |
| šířka sedáku | 460 mm |
| výška sedáku max. | 830 mm |
| výška sedáku min. | 510 mm |
bez DPH




