Nízká komfortní průmyslová židle TECHNO s područkami

Popis produktu
Pohodlný sedák a opěradlo z měkkého, nekluzného polyuretanu s mechanikou pro nastavení výšky a sklonu.
Plynový píst pro plynulé nastavení výšky sedadla s velmi jednoduchým ovládáním.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kolečkách z tvrdého plastu.
Parametry
| opěra na nohy | ne |
| područky | ano |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | černý plast |
| povrch sedáku | polyuretan |
| nosnost | 130 kg |
| hloubka sedáku | 440 mm |
| šířka sedáku | 430 mm |
| výška sedáku max. | 580 mm |
| výška sedáku min. | 400 mm |
bez DPH






