Skříňový vozík VARIOfit s policemi, síťované stěny, pět polic, 1245 x 785 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- celosvařovaná konstrukce z ocelových uhelníků
- výplně stěn z drátěné sítě 50x50x4 mm
- lakované práškovou barvou
- ložné plochy z desky MDF s dekorem
- čtyři přestavitelné police v rastru 50 mm
- sklápěcí madlo s měkkým plastovým krytem, když se nepoužívá je ve svislé poloze
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 1245 x 785 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 120,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 5 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1315 mm |
| vnější šířka | 830 mm |
| výška celkem | 1810 mm |
| výška rámu | 1485 mm |










