Skříňový vozík VARIOfit s policemi, plné stěny, pět polic, 1045 x 685 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- celosvařovaná konstrukce z ocelových uhelníků, lakované práškovou barvou
- výplně stěn z pozinkovaného plechu, kompletně svařované
- ložné plochy z desky MDF s dekorem
- čtyři přestavitelné police v rastru 100 mm
- sklápěcí madlo s měkkým plastovým krytem, když se nepoužívá je ve svislé poloze
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 1045 x 685 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 123 kg |
| nosnost | 500 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 5 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1115 mm |
| vnější šířka | 730 mm |
| výška celkem | 1810 mm |
| výška rámu | 1485 mm |










