Stolní vozík VARIOfit s jedním madlem, 850 x 500 mm, nosnost 400 kg


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelové trubky a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky
- stavebnicový systém
- konstrukce lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010
- ložné plochy z desky MDF s bukovým dekorem
- provedení s madlem a mříží proti padání převážených předmětů
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- ložné výšky: 260 / 770 mm
- světlá výška: 480 mm
- vzpěra z ocelových trubek, výška trubkové stěny: 505 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 31,5 kg |
| nosnost | 400 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 120 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| světlá výška | 480 mm |
| vnější délka | 955 mm |
| vnější šířka | 505 mm |
| výška celkem | 990 mm |








