Skříňový vozík VARIOfit, stěny z desky MDF - jedna sklopná, 1000 x 700 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky, lakované práškovou barvou
- ložná plocha a stěny z desky MDF s dekorem
- jedna podélná stěna v polovině sklopná
- výška čelních a bočních stěn: 710 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 650 mm |
| provedení | stěny z desky MDF |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| víko | ne |
| hmotnost | 73 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1060 mm |
| vnější šířka | 715 mm |
| vnitřní výška | 710 mm |
| výška celkem | 1095 mm |








