Zavíratelný skříňový vozík VARIOfit, stěny z drátěné mřížky, 1200 x 800 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- svařovaná konstrukce z ocelových uhelníků, lakovaná práškovou barvou RAL5010
- ložná plocha z desky MDF s bukovým dekorem
- drátěná mřížka 50×50×4 mm
- jedna podélná stěna v polovině sklopná
- výška čelních a bočních stěn: 800 mm
- víko je dvojitě sklopné
- možnost uzavření na visací zámek
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 1175 x 780 mm |
| provedení | stěny z drátěné mřížky |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| víko | dvojitě sklopné |
| hmotnost | 77,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1330 mm |
| vnější šířka | 830 mm |
| vnitřní výška | 800 mm |
| výška celkem | 1150 mm |








