Plošinový vozík VARIOfit s dvěma madly s plnou výplní, 1600 x 800 mm, nosnost 1000 kg


Popis produktu
- speciální těžkotonážní kolečka s hliníkovými ráfky
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou modrou barvou RAL5010
- ložná plocha z vodovzdorné překližky, s povrchovou protiskluznou úpravou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na hliníkových ráfcích s kuličkovými ložisky, obruče z plné elastické gumy
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 1595 x 800 mm |
| materiál bočních stěn | vodovzdorná překližka |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1600 x 800 |
| hmotnost | 61,5 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1795 mm |
| vnější šířka | 800 mm |
| výška celkem | 1015 mm |











