Ocelový podvozek EURO na přepravky s vodicí tyčí, otevřený rám 615 x 415 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
- pro manipulaci s Euro přepravkami o rozměrech 600 x 400 mm
- nosný rám svařený z ocelového profilu, lakovaný práškovou barvou, s velkou odolností proti mechanickému poškození
- obruče z šedé gumy, která nešpiní podlahu
- na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- s manipulační rokujetí z ocelové trubky, lze odšroubovat
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh ložné plochy | rám otevřený |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| ložná plocha d x š | 615 x 415 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| hmotnost | 11 kg |
| nosnost | 250 kg |
| délka celkem | 890 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka celkem | 420 mm |
| výška celkem | 875 mm |






