Skladová pojízdná plošinka s vodicí tyčí, s přepravkou 600 x 400 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
- malé a obratné
- jednoduché k manipulaci
- pro manipulaci s Euro přepravkami o rozměrech 600x400 mm
- nosný rám svařený z ocelového profilu
- ocelovou vodicí tyč s červenou plastovou rukojetí lze odšroubovat
- kovová konstrukce lakovaná práškovou barvou, trvale povrchově chráněná, odolná proti nárazu a poškrábání
- transportní přepravka 600x400x220 mm (d x š x v) z kvalitního polypropylenu
- obruče z šedé gumy, která nešpiní podlahu, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- 2 pevné a 2 otečné kolečka s brzdou a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh ložné plochy | rám otevřený |
| ložná plocha d x š | 615 x 415 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 500 |
| hmotnost | 13 kg |
| nosnost | 250 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 890 mm |
| vnější šířka | 420 mm |
| vnější výška | 875 mm |






