Sedlová pracovní stolička pro dílnu, černá, tvrdé kolečka

Popis produktu
- mechanika pro nastavování výšky a náklonu sedáku
- polyuretanový sedák vysoké kvality, odolný prachu, chemikáliím, olejům, rozpouštědlům, neabsorbuje vodu, snadno se udržuje, lze jej i dezinfikovat
- ergonomicky tvarované sedlo přirozeně rovná pánev a tlačí páteř do správného „esovitého“ prohnutí
- extra pohodlné, umožňuje volný pohyb nohou
Pětiramenný podstavec z chromované oceli. Otočná kolečka z tvrdého plastu.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| opěra na nohy | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | polyuretan |
| šířka sedáku | 420 mm |
| výška sedáku max. | 560 mm |
| výška sedáku min. | 440 mm |
bez DPH








