Průmyslová vysoká židle SENIOR, černá koženka - opěrný kruh


Popis produktu
- přestavitelná výška sedáku plynovým pístem s plastovou protiprachovou ochranou
- stabilní pětiramenný podstavec s opěrným kruhem a kluzáky
Čalounění sedáku a opěradla - vysoce jakostní koženka ze 100% polyesteru s vrstvou PVC, 460 g/m2, Martindale >70 000 cyklů, hořlavost EN 1021-1,2, BS 5852-1, stálost barvy při otěru EN ISO 10S-X12 (wet: 4-5 / dry: 4)
- snadno omyvatelná, pevná a oděruvzdorná
Parametry
| barva | černá ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | černý plast |
| povrch sedáku | koženka |
| nosnost | 130 kg |
| průměr opěrného kruhu | 430 mm |
| průměr podstavce | 645 mm |
| šířka sedáku | 440 mm |
| výška sedáku max. | 805 mm |
| výška sedáku min. | 555 mm |













