Průmyslová vysoká židle SENIOR, černá látka - opěrný kruh


Popis produktu
- přestavitelná výška sedáku plynovým pístem s plastovou protiprachovou ochranou
- stabilní pětiramenný podstavec s opěrným kruhem a kluzáky
Potah z kvalitní látky BASIC: 100% polyester, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | černý plast |
| povrch sedáku | látka |
| nosnost | 130 kg |
| průměr opěrného kruhu | 430 mm |
| průměr podstavce | 645 mm |
| šířka sedáku | 440 mm |
| výška sedáku max. | 805 mm |
| výška sedáku min. | 555 mm |














