Vnitřní vitrína 'Classique', 750 x 1000 mm, zadní stěna plech, rám eloxovaný hliník

Popis produktu
- bezpečnostní zkosené hrany
- hloubka rámu 60 mm
- posuvné, uzamykatelné dveře
Vitrína je vhodná do vstupních hal, veřejně přístupných chodeb, čekáren a jiných prostor, kde by otevírání křídlových dveří bránilo bezpečnému průchodu osob.
Přední tabule z bezpečnostního skla tl. 6 mm, zaoblené bezpečnostními rohy.
Povrchová úprava rámu: eloxovaný hliník.
Parametry
| barva | stříbrná ![]() |
| formát | 8 x A4 |
| konstrukce dveří | posuvné |
| povrch | bílý, magnetický |
| hmotnost | 23 kg |
| hloubka | 60 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 750 mm |




