Rovnoramenný, dvoustranný konzolový regál ATLAS, délka 4050 mm, 4 stojiny, 6 úrovní


Popis produktu
Konzolové regály jsou určené pro stojící a ležící dlouhý materiál, umožňují také skladování tabulového a deskového materiálu.
- konstrukce regálu se skládá ze stojin s navařenými konzolami, výztuh a spojovacího materiálu
- konzolová ramena jsou proti odvalení nákladu jištěna koncovými dorazy
- konstrukce je lakovaná modrou barvou RAL5010
- regál je snadno smontovatelný s možností dodatečného ukotvení
- všechna ramena o stejné délce 500 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| provedení | rovnoramenné |
| přístup | dvoustranný |
| nosnost | 8000 kg |
| nosnost 1 stojiny jednostranné | 1000 kg |
| nosnost ramene | 200 kg |
| počet podlaží | 6 ks |
| počet stojin | 4 ks |
| délka celkem | 4105 mm |
| délka nosníků | 520 mm |
| hloubka celkem | 1150 mm |
| výška celkem | 2000 mm |
| vzdálenost stojin | 1350 mm |








