Stromečkový, jednostranný konzolový regál ATLAS, délka 5400 mm, 5 stojin, 7 úrovní


Popis produktu
Konzolové regály jsou určené pro stojící a ležící dlouhý materiál, umožňují také skladování tabulového a deskového materiálu.
- konstrukce regálu se skládá ze stojin s navařenými konzolami, výztuh a spojovacího materiálu
- konzolová ramena jsou proti odvalení nákladu jištěna koncovými dorazy
- konstrukce je lakovaná modrou barvou RAL5010
- regál je snadno smontovatelný s možností dodatečného ukotvení
- rozdílná délka ramen (směrem nahoru se zužují) 150 - 500 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| provedení | stromečkové |
| přístup | jednostranný |
| nosnost | 3750 kg |
| nosnost 1 stojiny jednostranné | 900 kg |
| nosnost ramene | 150 kg |
| počet podlaží | 7 ks |
| počet stojin | 5 ks |
| délka celkem | 5455 mm |
| délka nosníků | 500 mm |
| hloubka celkem | 590 mm |
| výška celkem | 2000 mm |
| vzdálenost stojin | 1350 mm |








