Přístrojové kolečko, pevné, pr. 125 mm, s plotýnkou nosnost 100 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- přesné věnečkové kuličkové ložisko
- střed kola z odolného plastu
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 95 x 75 mm |
| rozteč děr | 75 x 45 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 100 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 162,5 mm |
| šířka obruče | 32 mm |



