Transportní kolečko, pevné, černá guma, s plotýnkou, pr. 100 mm, nosnost 70 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem
- obruče z černé gumy
- protivláknový kryt
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 104 x 80 mm |
| rozteč děr | 84x64/76x56 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 70 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 128 mm |
| šířka obruče | 30 mm |



