Transportní kolečko, otočné, šedá guma, pr. 125 mm, nosnost 100 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem
- s obručemi z šedé nešpinící gumy
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 104 x 80 mm |
| rozteč děr | 84x64/76x56 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 100 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 155 mm |
| šířka obruče | 37 mm |



