Transportní kolečko, otočné s brzdou, šedá guma, pr. 200 mm, nosnost 205 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem
- s obručemi z šedé nešpinící gumy
- s dvojitou brzdou, pojezdu a natáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 205 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| stavební výška | 235 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



