Transportní kolečko, pevné, modrý elastik, pr. 160 mm, nosnost 300 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- ráfek z polyamidu s válečkovým ložiskem
- obruče z modrého, pružného a nešpinícího elastiku o vysoké nosnosti
Parametry
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 300 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 160 mm |
| stavební výška | 195 mm |
| šířka obruče | 48 mm |



