Transportní kolečko, otočné s brzdou, modrý elastik, pr. 100 mm, nosnost 140 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- ráfek z polyamidu s válečkovým ložiskem
- obruče z modrého, pružného a nešpinícího elastiku o vysoké nosnosti
- s dvojitou brzdou, pojezdu a natáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
- s protivláknovým krytem
Parametry
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 104 x 80 mm |
| rozteč děr | 84x64/76x56 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 140 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 128 mm |
| šířka obruče | 32 mm |



