Transportní kolečko, pevné, polyamid, pr. 150 mm, nosnost 400 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- válečkové ložisko
- z bílého polyamidu odolného na mechanické poškození a proti agresivním chemickým látkám
- velmi nízký valivý odpor
- teplotně stalé od -15°C do +80°C
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | polyamid |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 105 x 80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 400 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 150 mm |
| stavební výška | 195 mm |
| šířka obruče | 45 mm |



