Transportní kolečko, otočné, polyamid, pr. 80 mm, nosnost 150 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- válečkové ložisko
- z bílého polyamidu odolného na mechanické poškození a proti agresivním chemickým látkám
- velmi nízký valivý odpor
- teplotně stalé od -15°C do +80°C
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | polyamid |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 105 x 85 mm |
| rozteč děr | 80 x 60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 150 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 80 mm |
| stavební výška | 112 mm |
| šířka obruče | 30 mm |



