Nerezové transportní kolečko, pevné, polyamid, pr. 80 mm, nosnost 100 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z nekorodující nerezové oceli – vhodné do potravinářských provozů
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- kluzné ložisko
- z bílého polyamidu odolného na mechanické poškození a proti agresivním chemickým látkám
- velmi nízký valivý odpor
- teplotně stalé od -15°C do +80°C
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | polyamid |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 103 x 80 mm |
| rozteč děr | 80 x 60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 100 kg |
| průměr děr | 8,5 mm |
| průměr kola | 80 mm |
| stavební výška | 108 mm |
| šířka obruče | 30 mm |



