Nerezové transportní kolečko, otočné s brzdou, polyamid, pr. 200 mm, nosnost 260 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z nekorodující nerezové oceli – vhodné do potravinářských provozů
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- kluzné ložisko
- z bílého polyamidu odolného na mechanické poškození a proti agresivním chemickým látkám
- velmi nízký valivý odpor
- teplotně stalé od -15°C do +80°C
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- s dvojitou brzdou pojezdu a otáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | polyamid |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 137 x 109 mm |
| rozteč děr | 105 x 80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 260 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| stavební výška | 233 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



