Transportní kolečko, otočné, disky z litinového odlitku, obruče polyuretan, pr. 200 mm, nosnost 1000 kg

Popis produktu
Vidlice jsou vyrobené ze svařovaných ocelových dílů, vše pozinkováno. Disky kol z litinového odlitku, kuličková ložiska. Bandáže z litého polyuretanu nejvyšší kvality - tvrdost: 95+/-3 Shore A.
V otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec.
Parametry
| materiál obruče | polyuretan |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 138 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 1000 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| stavební výška | 245 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



