Transportní kolečko, otočné s brzdou, disky z litinového odlitku, obruče polyuretan, pr. 80 mm, nosnost 250 kg

Popis produktu
Vidlice jsou vyrobené ze svařovaných ocelových dílů, vše pozinkováno. Disky kol z litinového odlitku, kuličková ložiska. Bandáže z litého polyuretanu nejvyšší kvality - tvrdost: 95+/-3 Shore A.
S dvojitou brzdou pojezdu a otáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec.
Parametry
| materiál obruče | polyuretan |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 100 x 85 mm |
| rozteč děr | 80 x 60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 250 kg |
| průměr děr | 10 mm |
| průměr kola | 80 mm |
| stavební výška | 140 mm |
| šířka obruče | 36 mm |



