Transportní kolečko, pevné, kolo z bílého plastu, pr. 125 mm, nosnost 550 kg
obj. číslo: 101835
EAN: 4021885072841
1 057,00 Kč bez DPH
1 278,97 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (7 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 118
Popis produktu
- vidlice jsou vyrobené ze svařovaných ocelových dílů, vše pozink
- polyamidová kola, pevný bílý plast
- kuličková ložiska v hlavě vidlice
Parametry
| materiál obruče | polyamid |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 138 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 550 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 170 mm |
| šířka obruče | 45 mm |



