Transportní kolečko, otočné s brzdou, kolo z bílého plastu, pr. 150 mm, nosnost 800 kg

Popis produktu
- vidlice jsou vyrobené ze svařovaných ocelových dílů, vše pozink
- polyamidová kola, pevný bílý plast
- kuličková ložiska v hlavě vidlice
- v otočné hlavě kuličkový věnec
- kolečko s dvojitou brzdou, brzda pojezdu a otáčení kolečka
Parametry
| materiál obruče | polyamid |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 138 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 800 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 150 mm |
| stavební výška | 200 mm |
| šířka obruče | 48 mm |



