Transportní kolečko, otočné s brzdou, kolo z bílého plastu, pr. 250 mm, nosnost 1500 kg

Popis produktu
- vidlice jsou vyrobené ze svařovaných ocelových dílů, vše pozink
- polyamidová kola, pevný bílý plast
- kuličková ložiska v hlavě vidlice
- v otočné hlavě kuličkový věnec
- kolečko s dvojitou brzdou, brzda pojezdu a otáčení kolečka
Parametry
| materiál obruče | polyamid |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 138 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 1500 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 250 mm |
| stavební výška | 420 mm |
| šířka obruče | 60 mm |





