Bantamové transportní kolečko, pevné, černé pneumatiky, pr. 200 mm, nosnost 60 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného plechu
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem
- pneumatiky v černé barvě s podélnými drážkami
Parametry
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 135 x 105 mm |
| rozteč děr | 105 x 75 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 60 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| stavební výška | 235 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



