Bantamové transportní kolečko, pevné, černé pneumatiky, pr. 260 mm, nosnost 200 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného plechu
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem
- pneumatiky v černé barvě s podélnými drážkami
Parametry
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 230 x 125 mm |
| rozteč děr | 190 x 75 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 200 kg |
| průměr děr | 15 mm |
| průměr kola | 260 mm |
| stavební výška | 295 mm |
| šířka obruče | 85 mm |



