Bantamové transportní kolečko, pevné, černé pneumatiky, pr. 400 mm, nosnost 250 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného plechu
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem
- pneumatiky v černé barvě s podélnými drážkami
Parametry
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 150 x 150 mm |
| rozteč děr | 125 x 125 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 250 kg |
| průměr děr | 10 mm |
| průměr kola | 400 mm |
| stavební výška | 458 mm |
| šířka obruče | 100 mm |



