Rudl VARIOfit, ocelový schodišťový, nosnost 200 kg, lopata 250 x 300 mm


Popis produktu
- stabilní svařovaná konstrukce z ocelových trubek
- lopata z ocelového plechu
- lakované práškovou barvou s vysokou odolností
- ergonomické rukojeti s ochranou dlaně před poraněním
- kuličková ložiska
- tříramenná hvězdicová kola, šroubované, včetně svorky hvězdicového kola
- kola 160x40 mm s obručemi z šedé gumy, nešpinící podlahu
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh kol | hvězdice - plná šedá guma |
| konstrukční materiál | ocel |
| lopata Š×H | 300 × 255 mm |
| hmotnost | 23,5 kg |
| nosnost | 200 kg |
| šířka | 610 mm |
| výška | 1310 mm |
Video
bez DPH













