Dopravní vozík pro tabule, 1200 x 800 mm, nosnost 500 kg, bez oblouků


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelových profilů, lakovaných práškovou modrou barvou RAL5010
- ložná plocha z desky MDF s bukovým dekorem, přestavitelné opěrné oblouky z ocelových trubek
- vozík je možné osadit celkem až sedmi oblouky o různé výšce (příslušenství k objednání), minimální světlá vzdálenost mezi oblouky 90 mm
- v základním provedení bez oblouků
- na čelní hraně je umístěn náběhový váleček pro snadnější manipulaci s tabulemi
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 1200 x 800 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 41,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| vnější délka | 1307 mm |
| výška plošiny | 308 mm |









