Vozík VARIOfit pro rozměrné tabule, 1380 x 880 mm, jednostranný


Popis produktu
Robustní rám a opěrná konstrukce svařené ze zpevněných ocelových profilů, lakované práškovou modrou barvou RAL5010. Nosné a přiléhající hrany s nalepenými gumovými profily. Dvě pevné a dvě otočné kolečka s ochranou pro nohy a centrální brzdou EasySTOP ovládanou na boční a čelní straně vozíku, kuličková ložiska, hliníkové ráfky, obruče z elastické gumy.
Parametry
| ložná plocha d x š | 1380 x 880 mm |
| hmotnost | 72 kg |
| nosnost | 1200 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| hloubka ložná | 430 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| výška celkem | 1700 mm |
| výška rámu | 1300 mm |



