Pojízdná plošina VARIOfit, s plným rámem 1000 x 700 mm


Popis produktu
- svařovaný nosný rám z ocelových profilů a trubek, lakovaných práškovou modrou barvou RAL5010
- uložení pro kulovou hlavu, bez pojistky
- ložná plocha z MDF desky s bukovým dekorem
- 2 pevné kola na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- plošina s plným rámem, stěny přinýtované
- výška 290 mm
- ocelové rohy s oky
- až 4-násobné stohování, v nezatíženém stavu
Parametry
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 52,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnitřní výška | 290 mm |
| výška plošiny | 285 mm |
| výška stohovací | 550 mm |





