Přepravka plastová Euro, plná, šedá barva, 600 x 400 x 120 mm

Popis produktu
- modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech.
- plné stěny a úchopné držadla na čelních stranách.
- vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů.
- dodávané v šedé barvě.
- plné, hladké dno
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| držadla | zavřené |
| hmotnost | 1,2 kg |
| objem | 24,3 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 120 mm |
| vnitřní délka | 570 mm |
| vnitřní šířka | 370 mm |
| vnitřní výška | 115 mm |






